https://www.otomobilanahtarim.com/wp-content/uploads/2023/05/mert-oto-hakkimizda-727x508.jpg

BİZ KİMİZ

Otomobil Anahtarım Hakkında


2001 yılında otomobil çilingir hizmeti vermeye başlayan firmamız yaklaşık 22 yıldır sektörde aktif olarak faliyet göstermektedir. İstanbul avupa yakası başta olmak üzre İstanbul'un geneline hizmet vermeye gayret göstermektedi.
Son yıllarda hızla gelişen otomobil kilit ve kumanda yeniliklerini yakından takip eden firmamızın tüm kilit ve anahtar markalarına modellerine çözüm üretme kabiliyeti ve bilgisi vardır.

Müşterilerine güvene dayalı hizmet sunan firmamız müşteri memnuniyetine de son derece önem vermektedir. Uzun yıllar sektörde varlığını sürdüren firmamız bu başarısını verdiği hizmetin kalitesine ve müşterilerimizin memnunşyetine bağlamamız hiçte yadırgayısı olmayacaktır.

Her sektörde olduğu gibi oto çilingir hizmet sektöründe de kendini geliştirmeyen, yenilikleri takip etmeyen firmalar varlıklarını uzun süre devam ettiremezler. Bu gerçeği bilen firmamız kendini sürekli geliştirmekte ve yenilikleri yakından takip etmektedir. Tamir, bakım, onarım, parça değişimi ve benzer durumlarda en iyi malzemeyi kullanan firmamızın yaptığı işlemlere garanti de vermektedir.

Sizler de güvenilir ve profesyonel olarak hizmet veren bir çilingirden hizmet almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Daha nice uzun yıllarda birlikte olmak dileklerimizle...

Anahtar ve Çilingirciler Odası Kayıt No: 1100


Neler YAPIYORUZ

Kısaca verdiğimiz Hizmetler

Otomobil Anahtarım firması olarak verdiğimiz hizmetlerin başlıklarından bazılarını aşağıda paylaşıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye bizi arayarak ya da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • Kayıp Oto Anahtar
 • Yedek Oto Anahtar
 • Oto Kontak Değişimi
 • Otomobil Kumanda Tamiri
 • 7 Gün 24 Saat Acil Çilingir Hizmeti
//www.otomobilanahtarim.com/wp-content/uploads/2017/04/truck.png
 • Engin. YÇalıştığım iş yerinden çıktığım bir akşam dışarda bir çay kahve için mekanın birine gittim. Aracımı vale aldı döneceğim sırada anahtarımı bulamadım. İnternetten yaptığım aramada karşıma çıkan otomobil anahtarım firması kısa sürede gelip yedek anahtar ve kapı açma işlemini yaptı.
  Engin. Y
  Yönetici
 • Melisa. KHafta sonu nefes alabileceğim ve yürüyüş yapabileceğim bir yeşil alana gitmiştim. Aracımı park edip anahtarımı da yanıma alarak koşmaya başladım birkaç saat sonra eve dönüş için aracımın yanına geldiğimde anahtarımın olmadığını düştüğünü farkettim google üzerinden en yakın çilingir araması yaptım ve firma ile bağlantı kurdum sorun son derece hızlı bir şekilde çözüldü.
  Melisa. K
  Reklam Uzmanı
 • Hakan. SArabamın anahtarı bozulmuştu yoğun olduğum için dışarı çıkamadım internet üzerinden çilingir, yedek anahtar şeklinde yaptığım aramalarda firma ile karşılaştım hemen geldiler ve kısa sürede anahtarımı yapıp teslim ettiler. Teşekkürler.
  Hakan. S
  Doktor

SIKÇA SORULAN SORULAR

Oto çilingir için en çok merak edilen sorular


Çilingir; kapalı kapıları açan, kayıp anahtarların yedeklerini yapan, şifresi unutulmuş çelik kasaları açan ve daha buna benzer çokça işlem yapan kişilere denir.
Otomobil çilingir hizmeti kilitli kalmış otomobil kapılarını açar, kayıt anahtarlarını yedeğini yapar, anahtar tamiri, kumanda tamiri, kontak tamiri ve değişimi gibi çok yönlü hizmetler sunan firma yada kişilerin yaptığın işşin adıdır.
Otomobilinizin, evinizin ya da iş yeriniz anahtarının bir yedeği yoksa bir yedek anahtar yaptırmak için çilingir ile görüşürsünüz ve çilingir mevcut anahtarınızın bir kopyasını oluşturur size sunar.
Çilingirlik zor bir meslektir kötü niyetli insanlarda çilingir çağırıp kötü bir niyetle ev kapısı yada otomobil kapısı açtırabilirler ama bu konuda tecrübeli olan çilingirler her gittikleri işte yapacakları işten önce kısa bir soru cevap yaparak emin olmaya çalışırlar.
Çilingir hizmet bedelleri için net fiyat vermek doğru olmaz, yapılacak işe, gidilecek mesafeye göre fiyatlar değişiklik gösterebilir ama oto çilingir hizmeti normal çilingir hizmetlerinden bir tık daha yüksektir.