https://www.otomobilanahtarim.com/wp-content/uploads/2023/05/oto-kontak-tamiri-960x720.png

Oto Kontak Tamiri

Ateşleme sorunları, elektronik immobilizer ile donatılmış araçlarda daha yaygındır. Bir aracı çalıştırıp hareket ettirmek zorlaştığında, sürücü için rahatsız edici bir süreç başlar. Fakat hırsızlık sorunlarına karşıda bu sistemde olmak zorunda Bu sistemle donatılmış araçlarda kontak tamirini biz Mert oto anahtar olarak profesyonel ekibimiz ile kolaylıkla yapmaktayız.

Oto Kontak Tamiri Nedir?

Aracın yürüyen aksanını doğrudan etkileyen bölümünde oluşan mekanik ya da elektronik arızalar sonucu oluşan birçok sorunun oto kontak tamiri gerektirdiğini biliyor muydunuz? Bu sorunların türevlerinden dolayı oluşan ve yaşantımızı etkileyen koşulların oluşmaması için, bilinçli bir ekip ile vaktinizi çalmadan kısa zamanda ve çilingir hizmetimiz ile her zaman her yerde sizlere yardım etmekteyiz.

Nasıl Bir Hizmet Sunuyoruz Oto Kontak Tamiri İle İlgili?

Araçlarınızın kontak tamir işlemleri iyi derece profesyonellik istemektedir. Araçlarınız bizim için değerlidir. Bu neden le öncelikle iki farklı konuda işlem yapıldığını bilmeliyiz. Bunlar mekanik kontak tamiri ve elektronik kontak tamiridir. Mekanik kontak arızalarında direksiyonun kilidine bağlı tamirlerdir. Elektronik kontaklar ise kartlı ve stoplu araçlarda bulunur. Bazı araçlarda aynı zamanda elektronik kontağa da sahip olabilirler. Her aracın kontak ve anahtar sistemleri farklı olduğundan başka araç anahtarı sizin aracınızı asla çalıştırmaz. İmmobilizer donanım oto anahtarları sistemi sayesinde kontak sistemleri güvenli bir şekilde şifrelidir. Çilingir Hizmetimiz sayesinde zamandan tasarruf etmenizi de sağlamaktayız

İşini iyi yapan deneyimli kadromuz ile birlikte süreci çok daha hızlı ve çok daha profesyonel bir hale getirmeyi de başarıyoruz. Deneyimli kadromuz ile birlikte isteklerinize en iyi şekilde yanıt veriyor ve araçlarınızın var olan sorunlarını da profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Oto Kontak Tamir Fiyatları

Araçların vermiş olduğu oto kontak tamiri arızalarının başında gelenler; marş basmıyor, anahtar takılı kontak boşa dönüyor ya da sıkışıklıktan dolayı dönmüyor ya da anahtar kontaktan çıkmıyor vb. arızalardır. Otomobilinizin vermiş olduğu arıza sebebi ile o gününüzün zaman kaybını minimuma indirmek için size kaliteli hizmet sunmaktayız.

Hizmetimizin ve materyal desteklerin fiyatlandırması konusunda farklılıklar olmaktadır. Her sorun birbirinden farklıdır bundan dolayı oluşacak ücret de farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.