https://www.otomobilanahtarim.com/wp-content/uploads/2023/05/oto-kumanda-tamiri-960x720.png

Oto Kumanda Tamiri

Yaşantımızın her alanında kullandığımız otomobillerimizin yeni nesil ve eski sistemde olan birçok aracın, otomatik kapı açılıp kapanması ve bazı farklı fonksiyonlar içeren uzaktan kumandaların sonsuz ömrü yoktur. İllaki belirli koşullar gereği ya da otomatik arıza ya da üzerine sıvı dökülmesi kaynaklı fonksiyonel yetilerini kaybettiği için kumanda tamir işlemine ihtiyaç duymaktadır.

Oto Kumanda Tamir Hizmeti Nedir?

Hepimizin de bildiği gibi araçlarımızın eski sistemden yani manuel olarak kapı açma ya da diğer fonksiyonları artık oto uzaktan kumandaların yerine bıraktığını. Bu sebepten dolayı bu üretimlerin gelişmiş teknolojimiz ile bizlere kattığı olanakların bazen aksaklıklara uğramasından dolayı fonksiyonel bozulmalar yaşar. Biz Mert oto anahtar olarak sizlerin hayatlarına küçük dokunuşlar yaparak bu sorunların çözüm noktası olmaktayız. Çilingir hizmetimizin sunmuş olduğu en büyük özellik olan her an her dakika ve zamandan bizlere ulaşmanız mümkündür.

Kumanda Tamir Hizmeti Bize Ne Sunmaktadır?

Otomobil uzaktan kumandaları iki ayrı başlıkta incelersek; ilki orijinal sunum kasaya bağlı kumandalar ve sonradan ilave yapılan kumandalardır.

Fabrika çıkışı oto kumandaları araç üretiminde araçla beraber olarak bize verilen uzaktan kumandalardır. Bu uzaktan kumandalar bize verildiğinde aracı çalıştıran özellikte yani bilgisi araç beynine yüklenmiş olarak gelir ve kumandanın üzerindeki tuşlara basıldığında fonksiyonu ne ise görevini yapar. Bunu kumandaya basıldığında araca daha önceden tanıştırılmış olan birtakım bilgi ve frekansın araç alıcısına komut vermesi ile gerçekleştiriyor diyebiliriz.

Tabi ki sonradan eklenen bu fonksiyonel özellikli uzaktan kumandalarında günlük yaşam koşulları gereği talihsiz sorunlar içerisinde kalarak bozulması normaldir. Kumanda tamiri işlemlerinde kısman aynı yollar uygulansa da farklılıkları tabi ki de vardır.

Oto Kumanda Tamiri Fiyatlandırması

Kumanda tamir hizmetimizin kalitesi ve güveni, yılların verdiği tecrübe ve bu hizmeti sunan ekibimiz özveri ile çalışmasından dolayı oluşmaktadır. Hiç bir fiyatlandırma süreci vermiş olduğumuz hizmetin önüne geçmediğinin garantisini vermekteyiz.

Oto kumandaları marka ve modele göre değişik ölçü ve standartlarda üretildiği için bu uzaktan kumandaların içerisinde bulunan elektronik karta lehimli butonlarda değişik ölçü ve ebatlarda olabilmektedir. Bu unsurlar göz önüne alındığında, fiyat konusu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurmanızı rica ediyoruz.